Smaczna i Tania kuchnia domowa dla grup, rodzin i singli, dowóz na telefon, catering. Tel. +48661777070, +48122783311, Wieliczka, Edwarda Dembowskiego 38
Smaczna i Tania kuchnia domowa dla grup, rodzin i singli, dowóz na telefon, catering. Tel. +48661777070, +48122783311, Wieliczka, Edwarda Dembowskiego 38

przyjaciele

Leczenie alkoholizmu Kraków

Ośrodek Terapii “Strefa Trzeźwości”

Jednym z najważniejszych czynników sprzyjających skuteczności terapii uzależnień, w skład której wchodzi leczenie alkoholizmu, jest nasze założenie, że na terapii stacjonarnej nie może przebywać więcej niż 8 do 10 osób. W kameralnej grupie szybciej można się zaaklimatyzować i łatwiej jest rozmawiać o sprawach trudnych jakimi są uzależnienia, a nam łatwiej jest dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, którymi są osoby z całej Polski (Kraków, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Łódź i inne miasta). „STREFA TRZEŹWOŚCI” swoją działalnością obejmuje leczenie alkoholizmu, a więc uzależnienia wymagającego skutecznej i profesjonalnej terapii.

Pszczółka ogrodzenia

Firma Pszczółka – Ogrodzenia jest to firma rodzinna założona 1988r. Siedziba naszej firmy znajduję się w niewielkiej miejscowości Brzeźnica położonej między Bochnią a Brzeskiemw województwie małopolskim.  

Na początku oferta firmy skupiała się na produkcji siatki ogrodzeniowej, obecnie jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać niemalże każdy typ ogrodzenia oraz bram wyposażonych w napęd automatyki bramowej.

MILI  NASI!

PRZEPRASZAMY.

W DNIU  DZISIEJSZYM ( 1 listopad) RESTAURACJA BĘDZIE NIECZYNNA.